CEWKI 10 x 5'' SEF

Cewki Detech 10 x 5” SEF:

przeznaczone są dla następujących detektorów metali:

Garrett – ACE 150, ACE 250, EURO ACE, ACE 200i, ACE 300i, ACE 400i

Minelab – E-TRAC

XP Metal Detectors – XP GOLD MAXX Power (18kHz ), XP GMAXX II (4,6 kHz)

Tesoro – TEJON, CORTEZ

Teknetics – T2, OMEGA 8000, GAMMA 6000, DELTA 4000

Fisher – F75

Whites – DFX, MXT, M6, PRIZM ( kolor biały )

Waga: 414 gramów

Ta 10 x 5″ cewka SEF jest bardzo czuła na małe cele, co sprawia, że jest użyteczna przy poszukiwaniu monet i drobnych przedmiotów, sprawdza się też w poszukiwaniach na plażach. Detektory współpracujące z tą cewką mogą osiągnąć bardzo dokładny balans gruntu oraz dyskryminacji, co pozwala na idealne działanie nawet w najbardziej trudnych terenach.

Cewka posiada niezwykle dokładny sygnał wiodący, umożliwiając stabilną eksploatację.

Cewki są produkowane w kolorze czarnym lub białym.

Firma Detech produkuje cewki, które są niezależnie zaprojektowane dla różnych popularnych detektorów innych producentów.

Każda cewka jest specjalnie produkowana z uwzględnieniem indywidualnych parametrów każdego detektora, biorąc pod uwagę częstotliwość jego pracy wg specyfikacji technicznej producenta z optymalnym dopasowaniem do zalecanej tolerancji. Zwoje cewek Detech są po prostu najlepiej dopasowywane do danego detektora, oferując lepszą głębię i czułość. Cewki DD mają różne kształty i rozmiary dla jeszcze lepszego wykorzystania detektora.

Wszystkie cewki Detech wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Obudowy wykonane są z materiału chronionego przed promieniowaniem UV, a ich wewnętrzna strona pokryta jest specjalnym materiałem, zapewniającym lepszą odporność na wstrząsy. Użyte żywice, które są „przezroczyste” dla fal elektromagnetycznych oferują doskonałe parametry takiej obudowy. 

Cewki są wodoszczelne i działają w szerokim zakresie temperatur.

Gwarancja 24 miesiące.

W sprawie aktualnej ceny oraz dostępności cewek prosimy o skorzystanie z zakładki KONTAKT.